poniedziałek, 19 listopada 2012

WITAM !


Witam serdecznie wszystkie Szafiarki oraz pozostałe zaplątane osoby, które jakimś cudem się tutaj znalazły! :)

Obserwuję Wasze blogi już od jakiegoś czasu i zamiar założenia swojego o tejże tematyce noszę w sobie już bardzo długo. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z siebie, że w końcu znalazłam chwilkę i przede wszystkim odwagę ,żeby powołać go do życia i móc wstąpić w Wasze szeregi :). Mam nadzieję, że oglądając wytwory mojej wyobraźni nie będziecie się nudzić!

Moja przygoda z modą zaczęła się, kiedy miałam 13 lat i przez przypadek okazało się, że umiem szyć! Od zawsze ciągnęło mnie do maszyny do szycia, jednak zapobiegawcza mama nigdy nie pozwalała mi do niej usiąść, ponieważ miałam sobie od razu poprzeszywać palce ;) Z perspektywy czasu przyznaję jej rację, gdyż chciałam sama szyć mając już około 6 lat  ;). Byłam jednak tak zachwycona tym wspaniałym urządzeniem, że nigdy nie odpuszczałam i tak oto, teraz mając lat 20 mogę o sobie powiedzieć krawcowa amatorka ;) Jestem samoukiem, szycie to moja największa pasja, a maszyna do szycia zajmuje honorowe miejsce w moim życiu oraz przestrzeni. 

Inspirowałam się Wami przez ok. 3 lata, mam nadzieję, że teraz ja będę mogła czymś zainspirować Was ;)

Pozdrawiam, Mooni

2 komentarze:

  1. Zainspirowałaś mnie :-) Ja mam teraz 14 lat i już od jakiegoś czasu zaczytujē się w blogach modowych, diy. Po przeczytaniu twojego pierwszego posta wywnioskowałam, że mamy chyba podobne mamy . Masło maślan, no ale co tam :P Chyba wezmę się za chwilę za maszynę, albo może namaluję coś na starej koszulce. Taką wenë teraz mam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. nawet nie wiesz jak cieszy mnie Twój komentarz! to naprawdę fajne usłyszeć, że się kogoś zainspirowało :) w sumie po to powstał ten blog, dlatego dziękuję, że utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że to jednak była dobra decyzja, żeby go założyć!
    pozdrawiam gorąco!

    OdpowiedzUsuń